Whatsapp

Whatsapp

telefon

telefon

Kaliteli ve Hesaplı Reklam Fabrikası 05533263439

Marka Danışmanlığı
Marka Danışmanlığı

       Şirketiniz, talepleriniz ya da diğer tüm ihtiyaçlarınız için telefon desteği almaktan çekinmeyin. Çünkü sektörde tecrübeli ekibimiz tasarımdan ürün seçimine kadar tüm yönlendirmeleri başarı ile yapıp sizi rakiplerinizden ayıracak detaylara imza atacaktır.

 

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Bir şirketi temsil eden vizyonun tamamı Kurumsal Kimlik başlığı altında toplanır. Şirketin nasıl algılanacağına yön veren çoğunlukla görsel ve grafiksel araçların oluşturulması kurumsal kimlik sürecini ifade eder.

Şirket ismi, alt şirket isimleri, logo (sembol ya da imgeler), temel harf karakterleri yani fontlar, tercih edilecek renkler (renk şeması) bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.

 

Dijital Baskılı Ürünler

Dijital Baskı; benzersiz fikirlerle dijital ortamda hazırlanmış tasarımların ya da fotoğrafların, gelişmiş baskı teknolojileri ile yüksek kalitede ve düşük maliyetlerle hızlı bir şekilde çok çeşitli materyaller üzerine aktarılmasıdır.

Dijital Baskı, iç mekan ve dış mekanda kullanıma dayanıklı olmalıdır. Bu nedenle dış mekanlarda solvent içerikli baskı mürekkebi ve zorlu hava koşullarına dayanabilecek baskı yüzeyleri (vinil-branda, dijital baskı folyosu, one way vision, mesh v.b.) ile, iç mekanlarda ise, yüksek teknoloji iç mekan dijital baskı makinaları kullanılmaktadır.

 

Pazarlama ve Reklam Malzemeleri

Reklam farklı araçlarla yapılan bir pazarlama iletişimi faaliyetidir. Pazarlama stratejine ve kurum kimliğine uygun olarak yaratılan reklam araçları, geçmişten günümüze gelişerek ve dönüşerek devam eden önemli enstrümanlardır. Bu enstrümanlardan zamansız olanı baskılı reklam ürünleridir. Bu reklam ürünleri, maliyet avantajı, hedef kitleye somut, hızlı ve net mesaj vermesi nedeniyle değerini hiç kaybetmemektedir.

Örnek olarak; kartvizit, magnet, etiket, renkli el ilanı, broşür, insert, katalog, cepli dosya, zarf, bloknot, vs. olarak bunları daha çok çeşitlendirebiliriz.

 

Hazır Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri, şirketlerin akıllara girmesi, güçlü marka imajı ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyeti sağlamak için kullanılan en etkili araçlarından biridir. Yeni yıl, bayramlar, lansmanlar vb. özel günlerde promosyon ürünleri ile şirketler güçlü bir algı yaratabilirler.

Reklam Press olarak 50’den fazla farklı promosyon ürünü ile sizlerin promosyon ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

 

Satış Noktası Tanıtım Malzemeleri (POP)

Ürün ya da hizmetlerinizi müşteri ile buluşturmak özel bir iletişim ister. Özellikle ürün ve hizmetlerinizin öne çıkan özelliklerini vurgulamak ve tanıtmak için, çok çeşitli ve yardımcı gösteri, işaret, yapı ya da araçlara ihtiyacınız vardır.

Bunlara örnekler olarak verebileceğimiz, raf kartları, wobbler, poster, pano, flama, bayrak gibi satış noktası tanıtım malzemeleri ürünleri sizin için özenle sağlayabiliriz.

 

Üretim Esaslı Promosyon Malzemeleri

REKLAM PRESS olarak, şirketlere özel tasarlanmış ve hayatımızın her alanında yer alan ürünlerin önemli bir pazarlama aracı olarak kullanılabileceğine inanıyoruz.

Fikirleri, tasarım ve teknoloji ile birleştirerek çantadan, takvime, bloknottan, bardak altlığına kadar günlük hayatta kullanılan ürünler üzerine marka kimliğinizi işlenmesine yardımcı oluyoruz.