Whatsapp

Whatsapp

telefon

telefon

Kaliteli ve Hesaplı Reklam Fabrikası 05533263439

Kargo Desteği
Kargo Desteği

 

  • İsterseniz yurtiçi veya yurtdışından sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz dilediğiniz adrese kargolanmaktadır.

 

Pazartesi - Cumartesi arası saat 12 den önce verdiğiniz standart baskısız ürün siparişleri 2 gün içerisinde kargoya verilir. İzmir e 600 km ye kadar olan uzaklıktaki illere 24 saat içinde ürün teslimi yapılmaktadır. 600 km yi aşan illerin kargo teslimatı ise 48-72 saat arasında değişmektedir.

Özel logo baskılı ürünlerin, grafik tasarım, klişe hazırlığı, baskı ve paketlenme süresi 7-15 iş günü arasında bir süre almaktadır. Sonrasında Kargolama işlemi için yukarıdaki süreler geçerlidir.

Teslimat Süreci

Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre üretildikten sonra size belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır.

Siparişler; MNG Kargo,Yurtiçi, Ege Ulaşım ve Nak Kargo (Ambar taşımaları için) aracılığı ile adresinize karşı ödemeli olarak gönderilir. Bu gönderim şeklinin dışında bir teslimat yöntemi firmamız tarafından kesinlikle uygulanmaz. 

  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firmalarının müşteri hizmetleri ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse ürün firmamıza geri iade edilir. 
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi takdirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.